طراحی سایت
سئو و بهینه‌سازی
پشتیبانی سایت
خدمات کامپیوتری
پنل پیام‌کوتاه
طراحی سایت
سئو و بهینه‌سازی
پشتیبانی سایت
خدمات کامپیوتری
پنل پیام کوتاه

amolnovin.ir

طراحی سایت‌ تخصص ماست

اگر تاکنون رویای داشتن سایت و راه اندازی کسب و کارتان را در سرتان داشتید اکنون زمان آن رسیده که با طراحی سایت‌ وردپرس به رویای خود جامه عمل بپوشانید. وردپرس راهی است سریع برای طراحی سایت حرفه ای و کارآمد که با آن می توانید براحتی خدمات خود را از طریق دنیای گسترده اینترنت در معرض دید همگان قرار دهید. با داشتن سایت دلخواهتان، موتورهای جست و جو شما را یک برند به دنیا معرفی خواهند کرد.

amolnovin.ir

سئو و بهینه سازی

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود: سئو (بهينه‌سازي موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند. سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

amolnovin.ir

پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت شامل دو بخش، پشتیبانی فنی و پشتیبانی محتوایی است. اعمالی که برای محافظت و بقای سایت انجام می شوند نیز، شامل پشتیبانی سایت می باشد. وظایف تیم پشتیبانی وب سایت برای هر نوع سایتی متفاوت و الزامی است. خوب است بدانید که؛ امروزه اهمیت پشتیبانی سایت، بسیار بیشتر از طراحی سایت است.

طراحی سایت وردپرس 2

amolnovin.ir

خدمات کامپیوتری

در این مجموعه خدماتی در زمینه کامپیوتر و فناوری اطلاعات، شامل :  نصب و رفع خرابی سیستم عامل ، نصب برنامه های کاربردی ، عیب یابی و تعمیر سخت افزار ، راه اندازی و پشتیبانی شبکه ، آموزش ، نصب درایورها و… انجام می شود .

amolnovin.ir