طراحی سایت وردپرس

WordPress Site Design

طراحی سایت وردپرس

WordPress Site Design

طراحی سایت وردپرس

طراحی سایت با وردپرس؛ در حال حاضر وردپرس را می‌توان بهترین CMS (سیستم مدیریت محتوا) دانست که امروزه افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. سایتهای وردپرسی به سرعت در حال تسخیر دنیای وب هستند. وردپرس در بدو امر، سیستم مدیریت محتوایی بود که برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار می‌گرفت. اما در حال حاضر تعداد بسیار زیادی از سایت‌ها از این سیستم استفاده می‌کنند. وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و به دلیل داشتن افزونه های متنوع، می تواند نیازهای مشتریان را برطرف نماید. برای داشتن یک سایت وردپرسی بهتر است از هاست‌های لینوکسی استفاده کرد.

قالب طراحی سایت

داشتن ظاهری زیبا و حرفه ‌ای، یک مزیت بسیار بزرگ برای وب سایت ‌های مختلف است. اولین چیزی که به چشم کاربران هر مجموعه ‌ای می‌آید، ظاهر یک وب ‌سایت است. به ‌همین دلیل است که افراد در طراحی وب‌ سایت، حتماً باید به کیفیت ظاهر وب‌ سایت ایشان توجه داشته باشند. اولین چیزی که در ظاهر یک وب ‌سایت، به چشم می ‌آید قالب طراحی سایت است. قالب یک وب‌ سایت به فرمی کلی صفحات وب‌ سایت گفته می‌ شود. هرچه قدر که در ساخت وب سایتتان از قالب زیباتر و حرفه‌ ای ‌تری بهره بگیرید، در نهایت می ‌توانید ظاهری حرفه ‌ای ‌تر برای وب سایتتان طراحی کنید. انتخاب قالب برای وب ‌سایت، باید به‌ گونه‌ای باشد که قالب دارای هماهنگی با فرم کلی وب ‌سایت باشد. همچنین در طراحی قالب وب‌ سایت، باید به این مسئله توجه داشت که تا حد نیاز طراحی قالب ساده باشد. 

 

طراحی سایت وردپرسی

 

 

کاربردهای وردپرس

وردپرس کاربردهای مختلفی در ساخت سایت، وبلاگ و فروشگاه‌های اینترنتی دارد که قبل از صحبت درباره طراحی سایت وردپرسی، بد نیست با آن‌ها آشنا شویم.

1. ساخت سایت‌های مختلف

با استفاده از وردپرس می‌توانید سایت‌های مختلف شرکتی، سایت‌های مربوط به ارائه نمونه کار و دیگر سایت‌های مورد نیاز را بسازید. البته توجه داشته باشید که برای هر کدام از این سایت‌ها باید قالب‌های مخصوصی را استفاده کنید و بدون شک فرآیند ساخت سایت شرکتی و دیگر سایت‌ها با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

اگر فریلنسر هستید و قصد دارید نمونه کار خود را به کارفرماهای مختلف نشان دهید، می‌توانید از وردپرس برای نشان دادن نمونه کارها کمک بگیرید. از آن‌جایی که مدیریت محتوا در وردپرس کار راحتی است، در مدیریت وبسایت مشکلی نخواهید داشت.

 

2. ساخت فروشگاه اینترنتی

شما می‌توانید محصولات یا خدمات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانید. توجه داشته باشید که با وردپرس به راحتی می‌توانید صفر تا صد طراحی سایت فروشگاهی را انجام دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

در بسیاری از سایت‌ساز‌ها و نرم‌افزارهای مشابه وردپرس، شما باید برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی و حتی مدیریت آن هزینه‌های مشخصی را به ارائه دهنده مورد نظر پرداخت کنید.

 

3. ساخت وبلاگ

وردپرس برای ساخت وبلاگ شخصی گزینه معقولی به نظر می‌رسد. از آن‌جایی که در وبلاگ‌ها مطالب به صورت مداوم به‌روز می‌شوند، باید از سیستمی و سرویسی استفاده کنید که مدیریت محتوا در آن راحت باشد.

سایت های طراحی شده در آمل نوین