درباره آمل نوین

درباره آمل نوین

مجموعه آمل نوین با آغاز رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت با وردپرس و جوملا آغار بکار کرده است .
این مجموعه با بکارگیری از تخصص و تجارت خود در زمینه طراحی سایت با وردپرس در شهر آمل توانسته سایت هایی در زمینه های مختلف طراحی و اجرا نماید .

طراحی وب سایت در آمل نوین ، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد.

طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد.
در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

اهداف شرکت :
• بکارگیری جدیدترین متدها در زمینه ی طراحی وب سایت وردپرس
• بکارگیری جدیدترین فناوری ها در زمینه ی بهینه سازی وب سایت و افزایش ترافیک سایت

مجموعه آمل نوین با عقد قرار داد کامل با تمام جزئیات به شما اطمینان می دهد که در زمان مقرر تمام خواسته های شما را برآورده خواهد کرد .

همچنین ما مایلیم تا در صورت هر گونه مشکل، در کنار شماییم تا همه مشکلات سایت شما برطرف گردد. تا با خیال راحت به ما اعتماد کنید.

طراحی سایت وردپرس یا خدمات دریافتی دریافت کرده اید دارای پشتیبانی کاملارایگان و همچنین آموزش رایگان خواهد داشت، تا با هر سطح آشنایی از کامپیوتر، نیاز های شما برآورده شود.