طراحی سایت وردپرسی سئووبهینه‌سازی‌سایت پشتیبانی سایت 

طراحی سایت وردپرسی

مجموعه آمل نوین طراحی انواع سایت های محتلف را با سیستم وردپرس و با صفحه ساز المنتور انجام می‌دهد . وردپرس دنیای وسیعی را برای طراحی صفحات وب در اختیار شما می‌گذارد . 

امروزه 42 درصد وب سایت های جهان با وردپرس طراحی شده اند . همین طور ما در کنار وردپرس با صفحه ساز محبوب المنتور به طراحی انواع سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، شخصی و … می پردازیم . وردپرس با زبان برنامه نویسی PHP نوشته شده و به دلیل داشتن پلاگین‌های متنوع، توانسته بسیاری از نیازهای مشتریان را مرتفع نماید.

وردپرس پلتفرمی کاملا انعطاف‌پذیر بوده و قابلیت شخصی‌سازی بر‌اساس سلیقه مشتری را دارد. با طراحی و تغییر در ظاهر سایت و طراحی سایت ریسپانسیو می‌توان یک سایت کامل و متفاوت با سایر سایت‌های وردپرسی ایجاد کرد. همچنین سایت‌های وردپرسی بسیار مقیاس پذیر هستند، بدین صورت که طراح می‌تواند هزاران صفحه جدید در سایت ایجاد کرده و نگران عملکرد سایت نباشند. ضمنا مدیر سایت می‌تواند کاربران متفاوتی را بعنوان مدیر در سایت تعریف و به هر کدام از آنها سطوح دسترسی مختلفی را اطلاق کند.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو یا بهینه سازی وب سایت برای رونق هر وب سایتی لازم است. صرفا داشتن یک وب سایت بدون بازدید عملا هیچ سودی ندارد. بنابراین افزایش بازدید کنندگان وب سایت، بخصوص ورودی های از موتور جست و جو از اهمیت بالایی برخوردار است. رسیدن به صفحه اول گوگل و رشد ورودی وب سایتان را از وب و سئو بخواهید. وب سئو انجام تعداد بسیار زیادی از بهینه سازی های وب سایت های مختلف را در رزومه کاری خود دارد.

سئو سایت به استراتژی ها، تکنیک ها و تاکتیک های که جهت افزایش تعداد بازدیدکنندگان برای بدست آوردن جایگاه های بالا در موتورهای جستجو است، گفته می شود. بهینه سازی سایت باعث ظاهر شدن وب سایت ها در موتورهای جستجو شده که متعاقبا به رونق کسب و کارها کمک بزرگی خواهد کرد.  بهینه سازی سایت باعث می شود هنگامی که کلمات کلیدی شما جستجو شد، وب سایت شما در صفحه نخست موتورهای جستجو ظاهر شود. خدمات سئو در واقع فعالیت هایی است که به دو دسته تقسیم می شود: 1- سئو سایت داخلی 2- سئو سایت خارجی شرکت سئوکار به صورت تخصصی با استفاده از کادری مجرب در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دارای تجربه های زیادی بوده و به رونق کسب و کار شما کمک خواهد کرد. هدف ما قراردادن کلمات کلیدی مورد نظر شما   جزو رتبه های نخست موتورهای جستجو است.

سئو سایت و طراحی وب سایت از مهترین خدمات شرکت سئوکار است. جهت سئو سایت ابتدا می بایست وب سایت شما دارای زیر ساخت های فنی سئو باشد و مشکلات فنی آن ابتدا برطرف شده تا بتوان بهترین نتیجه را دریافت نمود. متخصین شرکت سئوکار ابتدا با بررسی وب سایت شما و استخراج مشکلات به برطرف نمودن مشکلات سئو سایت شما می پردازند تا وب سایت شما دارای بهترین نتایج در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل شود. جهت اطلاعات بیشتر از سئو سایت می توانید با شرکت سئوکار در ارتباط باشید.

نمونه کار ها